HairShop.mk

Macadamia Star Multiaction Spray 200ml

1,090.00 ден

Мулти активен спреj 200ml

Категорија: , таг

Опис

Мулти активен спреj 200ml

Mаска од макадамија и колаген кој не се плакне. Идеален за третирана и безживотна коса. Ја потхранува, хидрира и ефективно ја расплеткува без да ја натежнува. Ја заштитува и Зајакнува бојата на косата, правејќи ја разиграна свиленкава и сјајна. Се нанесува на влажна коса, се прочешлува и се продолжува со стилизирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.