HairShop.mk

Macadamia Star Nourishing Fluid 30ml

780.00 ден

Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml

 

Категорија: , таг

Опис

Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml

Идеален за третирана и безживотна коса, ја хидратира и потхранува, на краевите и по должината, давајќи и неверојатен сјај , мекост и свиленкавост. Ги елеминира расцветаните врвови и фриз ефектот и ја прави мека, лесна и блескава . За да ја дисциплинирате косата и да и дадете инстант сјај нанесете неколку капки на мокра или сува коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.