HairShop.mk

Macadamia Star Nourishing Mask 500ml

690.00 ден

Хранлива маска за безживотна коса со макадамиjа и колаген.

Категорија: , таг

Опис

Идеална маска за третман на безживотна коса, ја расплеткува и омекнува со посебен антифриз ефект.
Интензивно ја потхранува давајќи и неверојатна мекост и сјај. Се употребува на мокра коса на краевите и по должината и се плакне по три до пет минути.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.