HairShop.mk

Macadamia Star Shampoo 350ml

690.00 ден

Хранлив третман со макадамија и колаген за третирана коса

Категорија: , таг

Опис

Хранлив третман со макадамија и колаген

Посебно соодветен за третирана и безживотна коса. Има омекнувачко и потхранувачко дејство, правејќи ја косата здрава, витална и блескава. Ефективно ја чисти косата давајќи и чудесен тон, мекост и сјај. Ја заштитува бојадисаната коса од избледување на бојата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.