HairShop.mk

MATRIX CURL PLEASE CONDITIONER 300ml

580.00 ден

Кондиционер за виткана коса.

Категорија: , таг

Опис

MATRIX кондиционерот за виткана коса, е збогатен со:
масло од семе од јојоба и пченичен протеин.
Ја навлажнува, храни и и дава сила на косата.
Не дозволува електризирање на косата, ги остава кадриците дефинирани и разиграни.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 2-3 минути да делува, и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.