HairShop.mk

MATRIX CURL PLEASE SHAMPOO 300ml

580.00 ден

Шампон за виткана коса.

Категорија: , таг

Опис

MATRIX шампонот за виткана коса, е збогатен со:
масло од семе од јојоба и пченичен протеин.
Ја навлажнува, храни и и дава сила на косата.
Не дозволува електризирање на косата, ги остава кадриците дефинирани и разиграни.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.