HairShop.mk

MATRIX HIGH AMPLIFY CONDITIONER 300ml

580.00 ден

Кондиционер кој го зголемува волуменот на косата до 35%.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за засилување на јачината, густината и волуменот на косата.
Формулата без силикони, со протеини помага во јакнеењето на структурата на тенка и слаба коса. Го зголемува волуменот до 35%.
Се нанесува на измиена коса, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.