HairShop.mk

MATRIX HIGH AMPLIFY SHAMPOO 300ml

580.00 ден

Шампон за зголемување на волуменот на косата до 35%.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за засилување на густината, јачината и волуменот на косата.
Формула без силикони, со протеини помага во јакнеењето на структурата на тенка и опуштена коса. Го зголемува волуменот на косата до 35%.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.