HairShop.mk

MATRIX HIGH AMPLIFY WONDER BOOST 250ml

890.00 ден

Висок засилувач за волумен на косата, кој има насочен апликатор за екстремно подигање на коренот и целосен волуменски ефект.

Категорија: , таг

Опис

Висок засилувач за волумен на косата, кој има насочен апликатор за екстремно подигање на коренот и целосен волуменски ефект.
Гради лесни тела со флексибилен држач, совршен за тенка и слаба коса, без силикони, со протеини кои го зголемуваат волуменот до 35%.
Пружа волумен без натежнување на косата и флексибилно зацврстување.
Се прска на сува или влажна коса, директно во скалпот и по целата должина, се става да се исуши природно. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.