HairShop.mk

Matrix Miracle Creator 200ml

900.00 ден

Третман за нега на коса со 20 придобивки.

Категорија: , таг

Опис

Третман за коса со 20 прекрасни придобивки.
Овој третман го поправа кршењето, ги измазнува врвовите, спречува пукање на врвовите, штити од топлина и од надворешни штетни влијанија.
Ја остава косата, здрава сјајна и свиленкаста на допир, без да ја натежне.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.