HairShop.mk

MATRIX MOISTURE ME RICH CONDITIONER 300ml

580.00 ден

Лесен кондиционер за хидратација на сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Лесен кондиционер кој и помага на косата да се хидрира, оставајќи ја мека, надополнета и сјајна. Збогатен со глицетин, кондиционерот обезбедува долготрајна хидратација и нега на косата, оставајќи ја мека, сјајна и за 4 пати повеќе навлажнета коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.