HairShop.mk

MATRIX MOISTURE ME RICH MOISTURE CURE 125ml

770.00 ден

Двофазен третман за хидратација на сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Третман кој веднаш ги ревитализира влакната на косата за долготрајна хидратација и нега.
Лесна формула со ниска pH вредност, ја измазнува кутикулата  ја остава косата мека и сјајна.
Двофазниот третман се протресува пред употреба и се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и се стилизира како и обично. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.