HairShop.mk

MATRIX SO LON DAMAGE BREAK FIX 200ml

890.00 ден

Еликсир кој ја обновува оштетената и кршлива коса.

Категорија: , таг

Опис

Еликсирот врши реконструкција на оштетеното влакното, и ја остава косата целосно силна и со помалку кршење. Веднаш ги обновува ршливите, долги влакна и ги полни со здрав сјај.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и се стилизира како и обично. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.