HairShop.mk

MATRIX SO LONG DAMAGE CONDITIONER 300ml

580.00 ден

Кондиционер кој го засилува сјајот и ја зајакнува долгата коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционерот со керамид помага во зајакнувањето на јачината на долгата коса за да го спречи кршењето, и за да го продолжи растот на косата. Ја остава коса мека, сјајна и силна со намалено кршење на влакната.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.