HairShop.mk

MATRIX SO LONG DAMAGE SHAMPOO 300ml

580.00 ден

Шампон кој ја зголемува сјајноста и ја зајакнува долгата коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампонот со керамид помага во зајакнувањето на јачината на долгата коса за да го спречи кршењето, и за да го продолжи растот на косата. Ја остава коса мека, сјајна и силна со намалено кршење на влакната.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.