HairShop.mk

MATRIX THE RE-BOND CONDITIONER 300ml

620.00 ден

Кондиционер кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани. Ја зајакнува оштетената коса, оставајќи ја силна, ревитализирана и мазна. Формулиран со лимонска киселина ја остава косата подготвена за длабока обнова.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.