HairShop.mk

MATRIX THE RE-BOND PRE-CONDITIONER 200ml

620.00 ден

Балзам кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани.

Категорија: , таг

Опис

Балзам кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани. Ја зајакнува оштетената коса, оставајќи ја силна, ревитализирана и мазна. Формулиран со лимонска киселина ја остава косата подготвена за длабока обнова.
Се нанесува еднаш неделно, на предходно измиена коса со The Re-Bond шампонот и просушена со пешкир, се остава да делува 5 минути и не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.