HairShop.mk

MATRIX THE RE-BOND SHAMPOO 300ml

580.00 ден

Шампон кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани. Ја зајакнува оштетената коса, оставајќи ја силна, ревитализирана и мазна. Формулиран со лимонска киселина ја остава косата подготвена за длабока обнова.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.