HairShop.mk

MAXXIMUM SHAMPOO 250ml

970.00 ден

Шампон за зајакнување на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој нежно го чисти скалпот и го подготвува за да ги апсорбира активните хранливи материи на Mazzimum Tonic третманот против опаѓање на косата и го зајакнува влакното.
Ги подготвува најдобрите физиолишки состојби за да имате здрав скалп и природен раст на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.