HairShop.mk

MAXXIMUM TONIC 100ml

1,700.00 ден

Тоник кој го намалува опаѓањето на косата до 50%.

Категорија: , таг

Опис

Тоник кој го намалува опаѓањето на косата до 50%.
Клинички третирана ефикасност, збогатен со биотин и лауринска киселина, го зајакнуваат влакното, а кофеинот ги оптимизира функциите на скалпот. Го продолжува животот на вашата коса и го спречува опаѓањето на косата.
Се нанесува дирекно на скалпот на сува или влажна коса најмалку три пати неделно, се масира нежно се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.