HairShop.mk

MEDIUMHOLD SPRAY GEL 250ml

850.00 ден

Гел спреј за лесно стилизирање.

Категорија: , таг

Опис

Гел за лесно стилизирање.
Формула збогатена со жалфија, Гинсенг и екстракт од килаја дрво. Гел во спреј за средна јачина кој дава природен изглед. Не создржи алкохол, ја штити косата од оштетувања предизвикани од УВ зрачење. Одличен при сушење со фен, за сите должини на коса, може да се употребува на сува и влажна коса.
Се испрскува количина во зависност од должината на косата и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.