HairShop.mk

MIRACLE BEAUTIFYING CONDITIONER 1000ml

1,300.00 ден

Кондиционер за тенка коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за тенка коса кој ја хидрира, ја враќа тежината и сјајот на косата.
Со екстракти од оризови протеини, арганово масло, масло од чајно дрво и Q10.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.