HairShop.mk

MIRACLE BOTANIC INFUSION SPRAY 250ml

1,070.00 ден

Спреј за обновување и зајакнување на тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален за тенка и слаба структура на коса која има потреба од дополнителен волумен и текстура. Повторно ја обновува структурата и не дозволува расцветување на врвовите на косата.
Активни состојки: Масло од чајно дрво, Q10 и UV заштита.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.