HairShop.mk

MIRACLE COLOR CONDITIONER 1000ml

1,290.00 ден

Кондиционер за максимална заштита на бојата на косата.

Категорија: , таг

Опис

Навлажнува и негува ефективно, дава неверојатна мекост, свиленкаст изглед и сјај. Бојата е сјајна и светла подолго време.
Обезбедува максимална заштита на косата и бојата благодарение на соларниот филтер.
Се нанесува на влажна коса, се остава да делува 3-5 минути и потоа темелно се плакне.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.