HairShop.mk

MIRACLE COLOR PROTECTOR 150ml

880.00 ден

Колор фиксатор кој го продолжува интензитетот на козметичката боја.

Категорија: , таг

Опис

Го продолжува интензитетот на козметичката боја.
Ја остава косата сјајна и хидрирана.
Содржи активни состојки како што се:
Органски екстракт од гоџи бобинки, Органско масло од арган и Хијалуронска киселина.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, рамномерно на целата коса.
Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.