HairShop.mk

MIRACLE COLOR SHAMPOO 300ml

660.00 ден

Шампон со екстракт од гоџи бобинки за продолжување на интензитетот на бојата на косата.

Категорија: , таг

Опис

Екстрактот од органски Goji Berry помага во забавување на оксидацијата и го продолжува интензитетот на бојата. Органското масло од арган ја прави косата помека и сјајна. Ја навлажнува и ја храни, оставајќи ја косата лесна за чешлање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.