HairShop.mk

MIRACLE REPAIR CONDITIONING CREAM 300ml

1,100.00 ден

Крем кондиционер за обнова на оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Неговата богата текстура длабоко ја храни и ги зајакнува влакната на косата.
Иновативната мешавина од амино киселини и кератин има ресторативно дејство, давајќи и тело на косата и олеснување на чешлањето.
Се нанесува на влажна коса, се остава да делува 3-5 минути и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.