HairShop.mk

MIRACLE REPAIR SHAMPOO 950ml

1,900.00 ден

Шампон за обнова на оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Иновативната ретикуларна структура нежно чисти со дозволување на активните агенси во формулата да се смират и да го изведат своето обновувачко дејство.
Мешавината на амино киселини гарантира непосреден поправен ефект, оставајќи ја вашата коса силна, здрава и сјајна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.