HairShop.mk

MOLDING CLAY 85gr

990.00 ден

Глина за силно зацврстување со природен сјај.

Категорија: , таг

Опис

Силно зацврстување со природен сјај.
Концентрираната моќ на стилизирањето ви овозможува да ја формирате косата во било кој стил. Направен со природни екстракти и пчелин восок, овој единствен спој одржува исклучителен облик и текстура. Добар за стилизирање на кратка фризура како и за оние кои бараат производ со природен, пријатен мирис. Molding Clay исто така е производ за оние кои често се занимаваат со спорт и имаат тенденција многу да се потат.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.