HairShop.mk

MUSTACHE WAX POMADE 50ml

780.00 ден

Восок за мустаќи со добро држење и природен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Восок за мустаќи со добро држење и природен ефект. Нежниот и свеж мирис на лимон нуди момент на само-грижа што се одржува во текот на времето. Можете да им дадете форма на вашите мустаќи дури и кога се виткаат.
Прво омекнете го восокот со фен за да ја олесните неговата употреба. Со прстите нанесете ја вистинската количина за да му ја дадете посакуваната форма на мустаќите.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.