HairShop.mk

NATIVE ANTI FRIZZY CREAM 175ml

550.00 ден

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Реконструктуивна крема со арганово масло и кератин која ја зајакнува природната структура на влакното и го отстранува виткањето на косата без потребни дополнителни професионални сретства.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир по должината на косата и врвовите, се остава да делува 2-3 минути и потоа се стилизира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.