HairShop.mk

NATIVE REPAIR SHAMPOO 250ml

550.00 ден

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.
Благодарејќи на комплексот витамини на арганово масло и кератин, ја храни, навлажнува и штити косата. Идеален за потенцирање на бојата и одржување на сјајот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.