HairShop.mk

NINE FRAGRANCE FOR MEN 75ml

2,250.00 ден

Уникатна тоалетна вода за мажи која што е создадена и тестирана да им се допадне на 9 од 10 жени.

Категорија: , таг

Опис

Од петте сетила, мирисот е оној кој е најмногу поврзан со меморијата и може да ги евоцира најсилните чувства.
Привлечен мирис кој содржи ноти од јаболко и лаванда со зелени лисја и топли приноси од кедар и килибар за создавање на свеж, заводлив машки мирис кој би предизвикал моќна реакција кај жените.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.