HairShop.mk

No Yellow Color Toner Sistem – Rose 100ml

590.00 ден

Професионални тонери за боење на косата.

Опис

Професионални тонери за коса, со кои ќе ја добиете посакуваната боја.

Специјалните тридимензионални анти-жолти пигменти, во синергија со другите пигменти за боење на косата, се во можност да се мешаат со преостанатата рефлексија што ја има во косата, создавајќи повеќекратно дејство во боја.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.