HairShop.mk

NO YELLOW INCREDIBLE FOAM 250ml

1,200.00 ден

Пена- кондиционер за плава, бланширана и седа коса.
Идеална и за тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Пена- кондиционер за плава, бланширана и седа коса.
Формулиран со спрецијален пурпурен пигмент кој ги неутрализира несаканите жолти тонови, давајќи и мекост, сјај и свиленкаст изглед без да ја натежне. Идеална пена за тенка и слаба коса.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне. Се протресува пред употреба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.