HairShop.mk

NO YELLOW MASK EXTRA VIOLET PIGMENT 1000ML

1,490.00 ден

No Yellow Mask Extra violet pigment 1000ml

Категорија:

Опис

Хидролизираните протеини од свила ја обновуваат структурата на оштетената коса, и дава мекост и сјај. Благодарение на виолетовите пигменти, вклучени во неговиот состав, шампонот помага да се ослободите од несаканите жолти тонови.

Најдобар пријател на блондинките !

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.