HairShop.mk

NO YELLOW MASK EXTRA VIOLET PIGMENT 350ML

950.00 ден

No Yellow Mask Extra violet pigment 300ml

Категорија: , таг

Опис

No Yellow Mask Extra violet pigment 300ml

Хидролизираните протеини од свила ја обновуваат структурата на оштетената коса, и дава мекост и сјај. Благодарение на виолетовите пигменти, вклучени во неговиот состав, шампонот помага да се ослободите од несаканите жолти тонови.

Најдобар пријател на блондинките !

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.