HairShop.mk

NO YELLOW SHAMPOO (1000ml)

1,500.00 ден

Шампон што помага да се ослободите од несаканите жолти тонови на косата

Категорија: , таг

Опис

Хидролизираните протеини од свила ја обновуваат структурата на оштетената коса, и даваат мекост и сјај. Благодарение на виолетовите пигменти, вклучени во неговиот состав, шампонот помага да се ослободите од несаканите жолти тонови на вашата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.