HairShop.mk

NOURISHING SPA QUENCH & CARE CONDITIONER 200ml

600.00 ден

Двофазен хидратантен кондиционер идеален за нормална, сува и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Двофазен хидратантен кондиционер идеален за нормална, сува и третирана коса. Формулата е збогатена со Irvingia Gabonensis, масло од камелија, витамин Е, УВ заштита и екстракт од виолетова орхидеа. Ја обновува и потхранува косата правејќи ја мека и лесна за чешлање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.