HairShop.mk

NUTRICURLS WAVES & CURLS MASK 150ml

950.00 ден

Маска која се грижи ја брановидната и кадрава коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска која се грижи за брановидната и кадрава коса.
Ја снабдува косата со потребната влага и хранливи материи.
Збогатена со екстракт од печнични протеини, масло од јојоба, витамин Е, минерали и протеини. Ги дефинира кадриците и ги штити од влажност. Ја остава косата мека, сјајна, дефинирана и не ја отежнува.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.