HairShop.mk

OLAPLEX BOND INTENSE MOISTURE MASK No.8 100ml

1,800.00 ден

OLAPLEX N°.8 – маска за коса 100ml

Категорија:

Опис

Последниот новитет од семејството на OLAPLEX

OLAPLEX N°.8 🆕️

❤️OlaplexN.8 ❤️ претставува МАСКА ЗА КОСА за длабинска хидратација и репарација НА ОШТЕТЕНА И СУВА КОСА

Тоа значи :
🔺појаки внатрешни врски✔️
🔺Хидрирана и здрава коса ✔️
🔺Мазна, сјајна и коса полна со живот ✔️

👉🏻Креирана е со високо концентрирана формула која веднаш се абсорбира и не ја отежнува косата
👇🏻
Потребни ви се само
❗️10 минути со
❤️Olaplex N.8
❤️а ефектите ќе бидат видливи веднаш💯!

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.