HairShop.mk

OLAPLEX BOND MAINTENANCE CONDITIONER No.5 250ml

1,800.00 ден

Кондиционер кој дава ултра хидратација без притоа да ја натежнува косата.

Категорија:

Опис

OLAPLEKS No. 5
* кондиционер
– дава ултра хидратација,
– без притоа да ја натежнува косата.
Ги обновува, зајакнува и хидрира сите типови на коса. Формулата содржи патентирана Olaplex Bond Building технологија. Ги елеминира оштетувањата и ја прави косата јака, здрава и сјајна во комбинација на 3-4-5 системот. Без сулфати, парабени и глутен.
Ја штити бојата.
Употреба:
По шампонирањето се нанесува Olaplex Bond Maintenance кондиционерот и се остава да делува 3 минути. Потоа се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.