HairShop.mk

OLAPLEX BOND MAINTENANCE SHAMPOO No.4 250ml

1,800.00 ден

Шампон кој содржи високо концентрирана формула и ја чисти и хидрира косата.

Достапно на backorder

Категорија:

Опис

OLAPLEKS No. 4
* шампон
– високо концентрирана формула,
– кој ја чисти и ја хидрира косата.
Ги обновува, зајакнува и хидрира сите типови на коса. Формулата содржи патентирана Olaplex Bond Builiding технологија. Ја обновува и ја хидрира косата давајќи и исклучителен сјај.Овозможува лесно обликување на косата секогаш кога се користи комбинација на 3-4-5 системот.
Без сулфати, парабени и глутен. Ја штити бојата.
Употреба:
Шампонот може да се користи самостојно или после измивање на Olaplex No.3 Hair Perfector.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.