HairShop.mk

OLAPLEX BOND OIL NO.7 – 30ml

1,800.00 ден

Новиот Olaplex Bond Oil No.7 – Тајната состојка за свилена, мазна, мека и сјајна коса.
Обновува, заштитува и зајакнува.

Достапно на backorder

Категорија:

Опис

Високо концентрирано, безтежинско репаративно масло за стилизирање.
Драматично го зголемува сјајот, мекоста и интензитетот на бојата на косата. Го намалува електрицитетот, овозможува заштита од топлина до 450°.
Клучни продобивки од Olaplex bond oil no.7 :
*Ја поправа оштетената и сува коса
* Ја зајакнува и штити структурата на косата
* Го враќа здравиот изглед и текстурата на косата
* И дава максимален сјај на косата
* Ја остава мека и лесна за чешлање
Се нанесува мала количина од маслото на влажна или сува коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.