HairShop.mk

OLAPLEX NO.0 INTENSIVE BOND BUILDING – 155ml

1,800.00 ден

Третман за коса 155 ml – прајмер

Достапно на backorder

Категорија:

Опис

За ДРАСТИЧНО намалување на ОШТЕТУВАЊЕТО на Вашата коса HAIRSHOP.MK Ви го препорачува :
#OLAPLEX N.0

Тоа е прајмер, т.е

👉🏻подлога за коса кој го подготвува влакното за длабинска хидратација и репарација.

👉🏻 содржи најголем процент од патентираната OLAPLEX❤️ состојка,

🔺Bis-aminopropyl Diglycol Dimaleate.🔺

Се користи непосредно пред употребата на OlaplexN.3 третманот.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.