HairShop.mk

OLIVIA GARDEN CERAMIC ION 45MM PROFESSIONAL BRUSH

1,300.00 ден

Керамичка четка за обликување на косата, со уникатен патентиран дизајн.

Категорија: ,

Опис

Керамичка четка за обликување на косата, со уникатен патентиран дизајн.
Најнова керамичка технологија:
* Керамички обложен барел
* Загрева побрзо
* Ја задржува топлината подолго
* Побрз и подобар стајлинг
* Големите дупки на четката го зголемуваат протокот на воздух
* Лесна и удобна за стилизирање.
Турманин – Јон технологија
* Ја хидрира кутикулата:
* И дава поголем сјај на косата
* Елеминира фриз на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.