HairShop.mk

OLIVIA GARDEN HEAT PRO CERAMIC ION 32MM BRUSH

1,350.00 ден

Керамичка четка за обликување на коса со патентиран дизајн.

Опис

Керамичка четка за обликување на коса со патентиран дизајн.
Бакарна керамичка технологија
*Загрева два пати побрзо
*Ја задржува топлината многу подолго
*Напредно термичко одразување
*Ултра брзо сушење на косата без да ја оштети
*Им дава долготрајност на фризурите.
Ексклузивни Nylgard влакна:
*Отпорност на топлина до 550° F (290° C)
*Врвовите на влакната се полирани и заоблени за да бидат нежни на косата и скалпот.
Турмалинска – јонска технологија:
*Го хидрира влакното
*Елеминира фризз
*Ја остава косата поздрава и посјајна
*Анти-статичко дејство
Уникатната шема на големи дупки на четката и дава поголем проток на воздух, со што го забрзува времетраењето на сушењето на косата.
Исто така, четката е многу лесна и удобна со ергономска рачка.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.