HairShop.mk

OLIVIA GARDEN NANO THERMIC CERAMIC ION 24MM BRUSH

1,100.00 ден

Керамичка четка за обликување на коса, со уникатен патентиран дизајн.

Опис

Керамичка четка за обликување на коса, со уникатен патентиран дизајн.
Најнова керамичка технологија:
*Керамички обложен барел
*Згрева побрзо
*Ја задржува топлината подолго
*Побрз и подобар стајлинг
* Им дава долготрајност на фризурите.
Уникатната шема на големите дупки на самата четка и овозможуваат поголем проток на воздух, со што го олеснуваат и забрзуваат сушењето на косата.
Турмалин – јон технологија
*Ја хидрира кутикулата на влакното
*И дава повеќе сјај на косата
*Елеминира фриз
*Има анти-статичко дејство

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.