HairShop.mk

ONLY YOUNG 10 IN 1 SPRAY 150ml

490.00 ден

Повеќенаменски третман за коса.

Категорија: , таг

Опис

Повеќенаменски третман во спреј.
10 функции во еден чекор:
Ги поправа оштетените делови на влакното,
Хидрира и дава заштита од сушење,
Го олеснува стилизирањето,
И дава сјај на косата,
Термална заштита на косата,
Го олеснува чешлањето,
Дава волумен на косата,
Заштитува од надворешни штетни влијанија,
Ефект на долготрајност на фризурата и не ја натежнува косата.

 

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.