HairShop.mk

OR LUMINOUS INSTANT CONDITIONER (200ml)

890.00 ден

Кондиционер за инстант хидратација на косата.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер кој ја врзува хидратацијата во косата за 30 секунди.
Ја остава мека, мазна и сјајна.
Кондиционер збогатен со масло од камелија и екстракт од бел чај.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.